Günün Maçları Serisinde Bugün.

Günün Maçları 14.03.2017 Güncel

Günün Maçları 14.03.2017 Güncel

 

Günün Maçları

Merhaba günün maçları dostları. Bugün akşam saatlerine doğru günün maçları listesini önümüze alıp yorumlamak üzere işe koyulduk. Hadi bakalım gazamız mübarek olsun. Bugün de iyi kazanacaz istatistiklere bakarak. Paylaştığımız günün maçları ile kupon yapıp bol bol kazanan takipçilerimiz oldu. Bize mesaj olarak iletiyorlar. Sizde iletin Güncel maçlar ile kazananlar serisi diye sayfa yapacağız yakında ve oraya ekleyeceğiz. Çok yakında buralarda. Bu fikride sizden aldık. Yorumlarınızı okuyoruz ve yakından takip ediyoruz. Bizi takip ettiğiniz sürece sizlerle yeni maçlar yeni kuponlar paylaşım birlikte kazanmaya devam edeceğiz. Şimdiden herkese bol kazançlar diyoruz. İlk maçı ele alalım. Esteghlal Khuz – Lekhwiya maçı. Bu maçta ev sahibi pek performansında değil. Sakatlıklar falan mevcut. İyi oyuncuları oyuna girmeyecek. Karşı takım bu maçı alacak gibi gözüküyor. Yani Lekhwiya takımı bu maçı alır. Çok iyi oranıda varmış 2.10. Biz direk sonuç olarak 2 veya 2-3 gol vermenizin bu maçta iyi olacağını düşünüyoruz. İnşallah kazanırız.

 

Günün Maçları Güncel 14.03.2017 Salı

Günün Maçları Güncel 14.03.2017 Salı

 

Günün Maçları ile Coşmaya Devam

Günün maçları diye tekrar baktığımızda kupona yazılabilecek şahane oranlı maçlar görüyoruz. İsterseniz onlara geçelim. Günün maçları arasından ikinci maç LEICESTER – SEVILLA maçı. Sevilla maçı alır diyoruz. Ev sahibinin aksine bu kapışmayı bırakmaz kazanıp evine 3 puan ile dönecektir. Bastır sevilla sana oynuyoruz ! Üst diyebilirsiniz alternatif olarak. Bu maçları toplamda üç maç olacak şekilde oynanabilir. İki maç verdik üç beş maç daha veririz bugün aklınızda soru işareti oluşmasın. Seçin beğenin öyle oynayın kuponunuza ekleyerek yazarak. Günün banko maçları ile devam edelim. Bugün ATLETICO MADRID – LEVERKUSEN maçı var. Sonucu görebiliyorsunuz değil mi ? Bu maçı hakedecek olan Atletico madrid olacaktır. Şansınızı o yandan deneyin. Sonuçları bizimle paylaşın. BEŞİKTAŞ – OLYMPIAKOS maçı favori ve banko gibi gözüken beşiktaştan yana. Aslında bunun aksi olabilir. Kendi evinde kendine oynattırmamıştı aslında beşiktaş takımı onlara. Çok güzel bi maç izlemiştik. O maç için yazdığımız tahminlerde tutmuştu. Güzel döndürmüştük o günü. Gelelim günün diğer maçlarından olan GENK – GENT takımlarının kapışmasına. İsimleri ne ilginç şekilde denk gelmiş öyle değil mi ? Bir harf değişiyor sadece takım isimlerinde. Bu maç ev sahibinin üstünlüğü ile veya alt skor ile bitecek. Demedi demeyin. Yazın çizin kenara not düşün göreceksiniz.

Günün Banko Maçları 14.03.2017

Günün Banko Maçları 14.03.2017

 

Günün Banko Maçları

Günün banko maçları diye dönelim. AJAX – FC KOPENHAG Maçı Ajax ın maçı kazanarak sonlandıracağı bir gün olacak. Üst diyebilirsiniz. Bol gollü bi maç olacağa benziyor. Bastır Ajax Go Go Go ! İlk maç Kopenhag ın üstünlüğü ile bitmişti 2-1 ama onların evindeydi. Şimdi Ajax ın evinde ve beşiktaş maçı gibi oran verilmiş. Ev sahibinin mutlak üstünlüğü olacak bir maç olacağa benziyor. Hadi bakalım neler görecez. GLADBACH – SCHALKE Maçı var birde. İlk maç 1-1 olmuştu bu maçta alt veya 2-3 gol diyebilirsiniz. Ne olacağı belli olmayan bir maç. Ve beni çok yatıran bi takım ne zaman ne yapacağı belli olmuyor Schalke nin. Ama bu maçıda kaybedecekler not düşün. Günün maçları arasından diğer bi maç MANCHESTER UTD – ROSTOV. Bu maçın ilki berabere bitmişti. Bu kez öyle olmayacak. Olursada bilinki şike dönüyor bu maçta. 1.15 gibi komik bi oran verilmiş. Değmez bunu oynamanıza ama yinede siz bilirsiniz. Bol kazançlı günler diliyorum.

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Güncel kalmayı başaran tek site www.tahminuzmani.net ten Güncel Maçlar Sunar...
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star

Bir yorum yazılmış.