Günün Maçları ile Her zaman kazan

www.TahminUzmani.Net Günün Maçları 15.03.2017

www.TahminUzmani.Net Günün Maçları 15.03.2017

 

Günün Maçları

Merhabalar Günün Maçları dostları. Sizlerin desteği ile ayaktayız. Hergün girip yazmamıza vesile olan sizlersiniz. Sizin Mutluluğunuz bizim Mutluluğumuz. Günün Maçları ile kazanmaya var mısınız ? Her zaman olduğu gibi bugünde varsınız biliyoruz 🙂 Seviliyosunuz… Kazandığınız kuponları mesaj olarak atmaya, göndermeye devam edin. Yakında derleyip toplayıp paylaşacağız bundan emin olabilirsiniz. Hadi kopmaya başlayalıım. Günün ilk maçı Seoul – Western Sydney olan banko bir maç bu. Seoul evinde kaybetmeyecektir. Düşük oran vermelerinin sebebide bu zaten. Direk sonuç olarak ev sahibi alır deyip geçebilirsiniz veya İlk yarıda ev sahibi maç sonucuda ev sahibi alır derseniz oranı biraz daha arttırıp şansınızı biraz daha fazla denemiş olursunuz. Muhtemelen ilk yarıdan itibaren alacaktır maçı. Günün Maçları sırasında diğer maç Shanghai SIPG – Urawa Reds. Ev sahibinin favori olarak gösterildiği bu kapışmada daha önce bu iki takım karşılaşmamış ve maç atmamışlar. Ev sahibi olan Shanghai SIPG takımının üstünlüğü ile bitecek bu maç çok alternatif vermiyor ama 2-3 gol ile biter de diyebilirsiniz gönül rahatlığı ile. Alt gelir veya 2-3 gol atılır. Bugünün o maçı öyle sonlanır.

www.tahminuzmani.net Günün Maçları Çarşamba

www.tahminuzmani.net Günün Maçları Çarşamba

Günün Maçları

Günün maçları arasından diğerlerine bakacak olursak Erzurum BŞB – Sivas Bld. maçını görüyoruz. Bu maçta Türkler oynayacağı için ne olacağını hiç bir zaman kesin ve net değil. Ama Erzurum BŞB nin alacağını düşünüyoruz. İsteyen kuponuna ekleyebilir. Aksi hali sürprizdir. Günün maçları ile kazanacaz.  Diğer maçlara bakalım. Van BŞB – Sancaktepe Bld. takımlarının kapışması var. Son karşılaştıklarında evlerine 1 puan ile dönmüşler. Berabere bitmişte bu kez öyle olmayacak gibi. Van BŞB kendi evinde alır diye düşünüyoruz. Diğer maç gibi isterseniz kuponunuza ekleyin diyebileceğim bir maç bu. Maç sonucu ev sahibinin elde edeceği 3 puanlık skor ile ayrılması olacağını düşündüğümüz Kasımpaşa – Osmanlıspor maçı var. Kasımpaşa maçı alacaktır. 2-3 gol alternatif oynayabileceğiniz birşey.

Günün Maçları www.tahminuzmani.net

Günün Maçları www.tahminuzmani.net

Günün Maçları

Günün banko maçları arasında Kayserispor – G.Antepspor maçı var. Kayserispora düşük oran verilmiş. Bunun sebebi sizinde anlayacağınız gibi favori olarak görülmesi ve o takımın kazanacağı yönde düşüncenin yoğun olması. Ev sahibi alır. İki üç golde atılır toplamda. Şansınızı bu taraftanda deneyebilirsiniz. Günün maçları sizler için analizlerde bulunmaya devam ediyor. Yenilmezlik serilerini fenerbahçeye bozduran Başakşehir maçı var. M.Başakşehir – Karabükspor maçı günün maçları arasından en banko olanlardan. Maçı kesinlikle Başakşehir alacaktır. Üst diyebilirsiniz bu maç bol gollü olur. İlk yarı maç sonucuda verebilirsiniz. İsterseniz şansınızı deneyin. Günün maçları kazandırmaya devam ediyor. Bol şanslar dileriz. Günün diğer saatlerinde görüşmek üzere Hoşçakalın…

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Hızlı çıkış sağlayıp günün maçları ile yorumlanıp harmanlanıp güzel sonuçlar çıkardılar.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star

3 yorum

  1. eda