Henüz yorum yapılmadı

Günün Maçları İddaa

Günün Maçları 22 Nisan

Günün Maçları 22 Nisan

Günün Maçları İddaa

Futbol severlere yeni içerikler üretmeye devam. Günün maçları iddaa diye baktığımızda hafta sonu olması sebebi ile çok maç görüyoruz. Oranları da fena değilmiş. Güzel kuponlar ve maçlar çıkarılabilir bugünkü maçlardan. Şimdi takımları inceliyoruz. Takımlardaki oyuncuları, bunların sakatlık durumu ve oynanacak maçta olup olmayacaklarına bakıyoruz. Hakemlerde işi değiştirdiği için bunlarıda inceliyoruz. Ardından sizlere güzel tavsiyelerde bulunuyoruz. Günün maçları arasından ilk ele alacağımız  Aldosivi – Newells maçı olacak. Newells Old Boys bu sezon, deplasmanda, ligin son 10 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 4 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Bu maça 2.5 altı denilebilir. Newells Old Boys bu sezon, ligin son 10 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 6 maçta 4 galibiyet elde etti. Aldosivi bu sezon, ligin ilk 10 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta da mağlup oldu. Aldosivi bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta mağlup oldu. Maç sonucu 2 de verebilirsiniz. Newells Old Boys bu sezon deplasmanda, ligin son 10 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez toplam gol aralığı 0-1 oldu. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta toplam gol 0-1 aralığındaydı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez toplam gol 0-1 aralığındaydı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 3 maçta 2 kez toplam gol 0-1 aralığındaydı. Toplam gol 0-1 de diyebilirsiniz. Aldosivi bu sezon, ligin ilk 10 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta 3 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu. İlk yarı sonucu olarak 2 de denilebilir.

Günün maçları 22 nisan

Günün maçları 22 nisan

 

Günün maçları arasından Istra – Rijeka Maçına gelelim. Güzel geçecek bu maç gece saat 20:00 da oynanacak. Rijeka bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Istra 1961 bu sezon, ligin ilk 3 sırasında yer alan takımlara karşı 10 maç oynadı, bu maçlarda 6 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 6 maçta 5 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Yani toplam gol 2-3 tane olur diye oynayabilirsiniz. Istra 1961 bu sezon kendi sahasında, ligin ilk 3 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu. İki takım arasında oynanan son 8 maçta Rijeka 7 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta Rijeka 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İlk yarı sonucu deslasman denilebilir. Günün maçları arasında Istra 1961 bu sezon kendi sahasında, ligin ilk 3 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta da mağlup oldu. Rijeka bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 12 maçta 10 galibiyet elde etti. Rijeka bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 galibiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 8 maçta Rijeka 7 galibiyet elde etti. İki takım arasında oynanan son 14 maçta Rijeka 13 galibiyet elde etti. Rijeka bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 5 lig maçında 4 galibiyet elde etti. Maç sonucu 2 diyebilirsiniz. Rijeka bu sezon, deplasmanda ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 kez 2,5 ve altında gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 7 maçta 6 kez 2,5 altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı. 2.5 Gol altı olabilir. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 9 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. İki takım arasında oynanan son 9 maçta 8 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Karşılıklı gol olmayadabilir.

Günün Maçları İddaa Güncel

Bugün fikstüründe günün maçları iddaa da diğer bi maç Philadelphia – Montreal Impact. Toplam gol sayısı 2-3 olabilir çünkü misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 3 maçta 2 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. İlk yarı berabere olabilir dostlar. Philadelphia Union bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta ilk yarıları berabere tamamladı. Ayrıca misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez karşılıklı gol oldu. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez karşılıklı gol oldu. İki takım arasında oynanan son 6 maçta 5 kez karşılıklı gol oldu. O yüzden karşılıklı gol olabilir. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 4 maçta Philadelphia Union 3 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Montreal Impact bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 4 maçta ilk yarıları geride kapattı. İlk yarı ev sahibi alma imkanıda var.

Bugünkü maçlar iddaa

Bugünkü maçlar iddaa

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Bugünkü maçlar futbol severler ile buluşmuş.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star