Henüz yorum yapılmadı

Günün Maçları İddaa 2017

Günün Maçları Çarşamba İddaa

Günün Maçları Çarşamba İddaa

Günün Maçları İddaa Çarşamba 2017

Günaydın futbol sever dostlar. Çarşamba günün maçları bültenine hep birlikte göz atalım. Sayfadaki resimlere tıklayarak göz atabilirsiniz. İddaa maçlarında fena olmayan güzel seçimler yapabileceğimiz karşılaşmalar bulunuyor. Aralarında size en uygun gözükeni seçip oynayabilirsiniz günün maçları listesindekileri.

Günün Maçları arasından kodu 462 olan Int. Zapresic – Cibalia maçı ile başlayalım haydi. Hırvatistan 1. Ligi Lig Sezonu 30. Hafta mücadelesinde, 24 puan -16 averaj ile 8. sırada yer alan Inter Zaprešic, 12 puan -45 averaj ile son sırada bulunan bulunan Cibalia ile karşı karşıya geliyor. Hakem Zeljko Frkovic yönetecek.

Cibalia bu sezon, ligin son 3 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 6 maçta 4 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. Inter Zaprešic bu sezon, ligin son 3 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 6 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı. İki takım arasında oynanan son 5 maçta takımlar 4 kez ilk yarıları berabere tamamladı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta takımlar 2 kez ilk yarıları berabere tamamladı. İlk yarı berabere oranı 2.20 dir.

Cibalia bu sezon deplasmanda, ligin son 3 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta da mağlup oldu. Inter Zaprešic bu sezon kendi sahasında, ligin son 3 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçı da kazandı. Cibalia bu sezon ligde oynadığı son 8 maçta 7 mağlubiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçı Inter Zaprešic kazandı. İki takım arasında oynanan son 3 maçta Inter Zaprešic 2 galibiyet elde etti. Cibalia bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 12 maçta mağlup oldu. Maç sonucu ev sahibi seçiminin oranı 1.35 dir.

İki takım arasında oynanan son 3 maç 2,5 gol altında tamamlandı. Buna bakıp 2.5 gol altı oynayabiliriz. Oranı 1.60 lık fena olmayan bi seçim olacaktır.

Günün Maçları Çarşamba İddaa Bülteni

Günün Maçları Çarşamba İddaa Bülteni

Günün Maçları

Kodu 464 olan A. Tula – K. Sovietov maçı ile devam ediyoruz günün maçları analizlerine. Rusya Premier Ligi 2016/2017 Sezonu 25. Hafta mücadelesinde, 18 puan -24 averaj ile 15. sırada yer alan Arsenal Tula, 21 puan -6 averaj ile 14. sırada yer alan Krylya Sovietov ile karşı karşıya geliyor. 20.048 kişi kapasiteli Stadion Arsenal Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Alexander Egorov yönetecek.

Krylya Sovietov bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçlarda 2 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Arsenal Tula bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 3 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı. Toplam gol 2-3 tane olur diyebilirsiniz, böylelikle 1.70 lik oranı cebe atarsınız.

Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 11 maçta 10 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 11 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Karşılıklı gol yok denilebilir. Oranı ise 1.65 fena değil.

Arsenal Tula bu sezon ligde, kendi sahasında oynadığı son 4 lig maçında 3 galibiyet elde etti. Krylya Sovietov bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 3 lig maçında 2 mağlubiyet elde etti. Maç sonucu öyle gözüküyorki ev sahibi Arsenal Tula olacak gibi. Hadi bakalım göreceğiz neler olacak. Günün maçları ile keyifli vakitler geçirmenizi dileriz.

Saygılarımla Günün Maçları Editörü Mithat Candan…

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
İddaa günün maçları için güzel analizler. Yorumcuyu tebrik ederim.
İnceleyenin verdiği puan:
41star1star1star1stargray