TahminUzmani.Net nedir ?

TahminUzmani.net; Yerli ve yabancı günün maçları fikstürünü önüne alıp, istatistiklerden yararlanarak maçların sonuçlarını tahmin etmeye çalışıp banko kuponlar veya maçlar çıkarmaya çalışan bir sitedir.


TahminUzmani.Net ‘in amacı nedir ? ?

Amacımız; Günün maçları ile analizler yaparken zaman geçirmek ve kesin kazançlar elde etmek için istatistik verilerine gözatarak banko maçlar çıkarmaktır. Bu maçlarıda burada yani tahminuzmani.net te paylaşmaktır. Bu şekilde bugünkü futbol ve basketbol maçlarının analiz ve yorumlarını sizlerle paylaşıp birlikte kazanmaktır amacımız.


Hem güncel, hem de yüksek başarı oranı nasıl sağlanıyor ?

Şikeli maçlar dışındaki maçlarda ne olacağı az çok bellidir. Daha doğrusu günün maçları konusunda bunu belirleyen çok faktör var ama iyi bir analizci iseniz ve mantıktan yana giderseniz önünüze fikstürü alıp iyice inceleyince ve takımların formlarına, maçı yönetecek hakeme, bu takımlar arasındaki önceki müsabakalara, sakat oyunculara bakınca sonucu görebiliyorsunuz. Sizleri bu kadar ince detaydan uzak tutup biz hallediyoruz o kısmı ve günün maçları elimizde harmanlanıp önünüze sunuluyor. Size kalan bugünkü maçlar türkiye diye aratıp inceleyip ardından buraya gelip neler oynayabileceğini görüp kuponunuza eklemenizdir. Her zaman banko maçları paylaşmaya çalışıyoruz.


Facebook vb. yerlerde kaç gruba / siteye üyeliğiniz bulunuyor ?

Facebook veya benzeri hiçbir mecrada grup vb. şeylerin içinde bulunmuyoruz. Çünkü bu tür grup vb. şeyler paralı olup size birşeyler kitleme itelemele çalışan dolandırıcı diplerden geçilmiyor. Sağdan soldan bulduğu şeyleri gelip parayla satmaya çalışmaları ayrıca bi aptallıktır zaten. Madem %100 şikeli maçlar var elinde git kendin oyna ve bas elinden geldiği kadar ne diye milletten 100-200 TL alıyorsun ki ? Biz analiz yapıp sonucu tahmin etmeye çalışıyoruz. Ne zaman ne olacak belli olmuyor.


Analizci / Uzman listesinde kimler var ?

Analizcilerimiz ve uzmanlarımız sayfasına künye sayfamız altından ulaşabilirsiniz. Üniversite öğrencileri ve futbol ile çok haşır neşir insanlarla dolu bi ekibimiz var.


Ne sıklık ile günün maçları ve banko kuponlar paylaşılıyor ?

Gün içinde fırsat buldukça sık sık siteyi güncelleyip içerikler paylaşmaya çalışıyoruz. Bu konuda biz sizden daha sabırsızız merak etmeyin 😉


Paralı maç, şikeli maç gibi şeyler satıyor musunuz veya paylaşıyor musunuz ?

Kesinlikle hayır. Bu tür şeylerin içinde bulunmadığımızı ve saçmalığı yukarda belirttik. Bu tür isteklerde bulunmamanız açısından sizleri uyarıyoruz. Paranızıda istemiyoruz, günün maçları ve banko maçlar ile eğlenip ufak tefek basarak kazanmanızı istiyoruz.