Günün Maçları, Günün Bankoları, Basketbol banko

günün maçları banko maçlar www.tahminuzmani.net

günün maçları banko maçlar www.tahminuzmani.net

Günün Maçları

Merhabalar günün maçları takipçileri. Özlettik kendimizi. Neredeyse günün maçları sitesinde maçları yorumlayıp size kazandırmayalı 5 gün olmuş bi haftaya doğru gidiyordu ki el atalım dedik. Burada her zaman güncel günün maçları bulunacak. Şimdilik günlük paylaşımları azaltalım demiştik ama maçlar yığınla var ve 5 gün hiç analiz yapmamışız. Ve size mutlu bi haberim var. Artık basketbol maçlarınıda yorumlayıp burada yani www.tahminuzmani.net te paylaşacağız. Bu güzel haberin ardından günün maçları listesine gözatalım.

Timişoara – Voluntari
Platanias – İraklis
Pandurii – CSM Poli Iasi
Union Berlin – Nürnberg
FSV Zwickau – Hansa Rostock
Entella – Salernitana
Auxerre – Strasbourg

Bu tuhaf isimli maçları ele alacağız. Hadi başlayalım. ilk sırada Timişoara – Voluntari takımını görmekteyiz. Bu maçın sonucu 2-3 gol şeklinde bitecek. İsteyenler ev sahibinede verebilir bu maçı. Saat 19:00 da oynanacak olan Timişoara – Voluntari günün maçları arasından ilk sırada yer alıyor. Ardından 20.30 da oynanacak olan Platanias – İraklis maçı geliyor. Bu maçta günün maçları arasından ikinci sırada olmakla birlikte oranı güzel olan maçlardan biri. Ev sahibinin alacağı bu maçta ya maç sonucu olarak ev sahibine verin yada  keyfinize bağlı olarak ilk yarı ve maç sonucu diğer takımı ağırlayacak olan ev sahibine verebilirsiniz. Maçlar arasından diğer takımlarda sırada Pandurii – CSM Poli Iasi takımı var. Günün maçları güzel kazandıracağa benziyor hadi bakalım. Roma ligi olduğunu düşündüğümüz bu takımlardan deplasmanda olan takımın maçı götüreceğini düşünüyoruz. Yani maç sonucu olarak CSM Poli lasi takımına verin. Banko maçlar arasında sayılabilir.

Günün maçları futbol 20.03.2017

Günün maçları futbol 20.03.2017

 

Günün Maçları

Günün maçları diye gözatmaya devam edelim. Union Berlin – Nürnberg maçı var saat 22:15 te. Bu maçta ne olacağını görebiliyosunuz. Çok yorumlanması gereken bir maç olmadığı için direk sonuç olarak ev sahibi veya ilk yarı maç sonucu olarak ev sahibini verirseniz bu maçın sonucu olarak banko bi maç olduğunu ve ev sahibinin deplasmana oyun oynatmayacağını göreceksinizdir. Hadi Gazanız mübarek olsun 🙂

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Günün maçları yenileniyor. Daha iyi paylaşımlarla yakında geliyor.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star

Bir yorum yazılmış.