Günün maçları Banko maçlar Güncel

Günün maçlari 12-03-2017 banko maclar www.tahminuzmani.net

Günün maçlari 12-03-2017 banko maclar www.tahminuzmani.net

 

Günün Maçları

Selamlar millet. Kazananlar kulübüne hoşgeldiniz 🙂 Günün maçları ile banko maçlar sayesinde kazanmaya hazır mıyız ? Eveet seslerinizi duyar gibiyiz. Geçen günlerde verdiğimiz maçlarda tuttu naabeer ? Bize mesaj olarak kazandığınız kuponların resimlerini atmaya devam edin. Yakında günün maçları ile kazanan kuponları paylaşacağımız bi sayfa yapıp orada yayınlamayı düşünüyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizin yoğunluğu sayesinde bizede heves geliyor ve her gün girip yazasımız geliyor. Böyle bizi takip etmeye devam edin günün maçları takipçileri. Yeni kazandıran maçlar ile her zaman sizin desteğiniz eksilmediği sürece buralarda olup günün maçları ile banko kuponlar yapıp  paylaşacağız. Siz hiç merak etmeyin. Şimdi geçelim mi bugünün maçlarına ? En başta Palermo – Roma maçı var. Bu maçta neler olacağını sizde tahmin edebiliyorsunuz değil mi ? Bugünün banko maçları arasında ilk sırada bu maç var. Bu maçta günün en iyi ben burda banko maçım diyenleri arasına girmiş. Roma her türlü bu maçı 1 veya 2 gol atarak kazanacağından adımız www.tahminuzmani.net kadar eminiz. Maçtan sonra gelin görüşelim yorum olarak yazarsınız 🙂 Hepinizi seviyoruz…

Günün Maçları Banko Pazar güncel

Günün Maçları Banko Pazar güncel

 

Günün Maçları

Gelelim diğer maçlara değil mi ? Sabırsızlıkla ikinci vereceğimiz maçı bekliyorsunuz biliyorum. Sizi daha fazla bekletmeden diğer günün maçları ile haydi coşalım. Real Madrid – Read Betis maçı günün maçları arasında ikinci sırada ve bu maçta 3 maç ile birlikte oynanabiliyor. Real betise 2 handikap verilmiş ama bu maçı alır ya Real madrid. Her türlü 3-4 gol atar. Bu maça üst diyebilirsiniz. Alternatif olarak Real madrid dersiniz. Gelelim üçüncü maçımıza. Lorient – Paris St Germain Bu maçta günün banko maçları arasında bağırıyor resmen. Bu maça paris st germain diyebilirsiniz. İlk yarı ve maç sonucu skor olarakta aynı takımı verebilirsiniz. Bu maçta neden handikap verilmemiş iddaa severler bilirler. Gelelim diğer maçlara. Gimnasia La plata – Quilmes maçına isterseniz oynamayın biraz farklı bi maç olabilir günün maçları olarak. İlk yarı maç sonucu olarak ev sahibini vermeyin. Direk sonuç olarak onu verebilirsiniz ama.

12.03.2017 Günün Maçları Banko www.tahminuzmani.net

12.03.2017 Günün Maçları Banko www.tahminuzmani.net

 

Bugünün diğer maçlarına bakacak olursak Guimaraes- Esroii maçı dieğr bankolar arasında. 532 kodlu maç Ev sahibi olan guimaraes bu maçı alacaktır. 2-3 gol de diyebilirsiniz veya skor olarak 1-0 kazanacakta diyebilirsiniz. Bol şanslar. Günün maçları – Banko maçlar gururla sundu.

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Günün Maçları ve Banko maçlar kuponlar ile kazandırıyorlar.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star

2 yorum

  1. enes