Günün Maçları – Banko Maçlar – 14.03.2017

Günün Maçları 14.03.2017

Günün Maçları 14.03.2017

 

Günün Maçları

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız ? Günün maçları özlendi mi ? Yine buralardayız. Ve yine maçları birlikte yorumlayıp birlikte kazanacağız. Güzel etkinlikler ile yine karşınızda olacaz her zaman. Size söylediğimiz gibi. Güncel kuponlar ile banko maçlar ekleyip birlikte kazanmaya devam edeceğiz. Bugün güzel maçlar var. Günün maçlarına bakalım neler varmış neler yokmuş. Günün ilk sırasında Aldosivi – Atl. Rafaela maçı var ben bu takımları net biliyorum. Bi kaç kez izleme fırsatımda olmuştu. Bu günün maçları konusunda yapacağınız şey ev sahibine vermek. Maçı her türlü alıp götürür. İlk yarı berabere bitebilir veya ev sahibinin bir golü ile ilerde olabilir ama yüksek ihtimal 1 gol bile ilk yarı olmayacak ve berabere bitecek. Hadi hayırlısı olsun o maç alternatif isteyen alt versin. 2.5 altı verin.  İkinci maça bakacak olursak Libertad – Sportivo Trinidense maçı var. Günün maçları arasında banko olanların ilki bu maç. Ev sahibinin galibiyeti ile sonlanacak olan bu günün maçları arasında banko statüsündeki bu maça ev sahibi kazanır deyin hatta ilk yarı maç sonucu olarakta verebilirsiniz. 1/1 veya direk 1 verilebilir.

Güncel Günün Maçları Banko 14.03.2017

Güncel Günün Maçları Banko 14.03.2017

Günün Maçları Salı

Gel gelelim üçüncü maçımıza. Hep maçlar 4 tanelik. Dört maç birlikte oynamak gerekiyor. Günün maçları ile kazanalımda üçüncü maçımız Col. Santa Fe – Olimpo maçı. Bu maçta da ev sahibi alır başını gider demedi demeyin günün maçları ve banko maçlar takipçileri 🙂 İlk yarı maç sonucu olarak değilde direk maç sonucu olarak 1 deyip geçebilirsiniz. Ev sahibi olan Santa Fe alır bu maçı. Günün maçları diye baktığımızda diğer maçlarda bugünün bankolarından Kashima A. – Brisbane maçı var. Ev sahibi rakip takımı parçalar geçer. Oranları düşük olabilir ama yüklü miktar basılınca güzel dönüşü olabilir. Siz yinede iyi düşünün derim.

Günün Maçları Banko

Günün Maçları Banko

 

Günün Maçları

Gelelim günün maçları arasından Jablonec – Hradec Kralove olan maç. Ev sahibi olan Jablonec in üstünlüğü ile bitecek olan bu maçta çok alternatifiniz var. İsterseniz direk ev sahibi deyin. İsterseniz ilk yarı da javlonec son yarıda jablonec alacak diyebilirsiniz. Bunların dışında üst deyin. Keyfinize bağlı olarak 2-3 gol de diyebilirsiniz. Kendiniz bilirsiniz. Bol kazançlar olsun.

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Helal olsun Elinize sağlık günün maçları ve tahminuzmani.net
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star

Bir yorum yazılmış.

  1. Günün Maçları