Henüz yorum yapılmadı

Günün Maçları 25 Nisan Salı

www.tahminuzmani.net Günün maçları 25 Nisan Salı 2017

www.tahminuzmani.net Günün maçları 25 Nisan Salı 2017

Günün Maçları 25 Nisan Salı 2017

Güzel bi güne merhaba dedik. 25 Nisan salı günü günün maçları iddaa analizi yapalım haydi. Gün içinde günün maçları daha da analiz edilip yeni paylaşımlar gönderilecektir. Haydi bol kazançlar dileriz.

408 kodlu Brescia – Ternana maçı ile başlayalım günün maçları analizlerimize. İtalya Serie B Ligi 2016/2017 Sezonu 38. Hafta mücadelesinde, 39 puan -12 averaj ile 18. sırada yer alan Brescia, 39 puan -13 averaj ile 19. sırada yer alan Ternana ile karşı karşıya geliyor. Ev sahibi takımda Leonardo Blanchard, misafir takımda ise Felipe Avenatti cezaları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

Günün maçları arasından bu maçta Brescia bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 7 maç oynadı, bu maçlarda 6 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Yani 2.5 altı diyebilirsiniz. Oranı fena değil 1.65. Fikstürde Günün maçları diye baktığımızda sağlam kapışma geçecek olan bi maç

Brescia bu sezon kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 2 maç oynadı, bu maçların tamamı 2-3 gol aralığında tamamlandı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 3 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı. Toplam gol sayısı 2-3 olur diye oynayabilirsiniz oranı 1.75 gibi sağlam derece.

Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maçta 3 kez karşılıklı gol oldu. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 4 maçta 3 kez karşılıklı gol oldu. Karşılıklı gol var diyerek 1.60 oran elde edebilirsiniz. Günün maçları arasından oynanabilecek güzel bi seçim bu. Ternana bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 4 maçta 3 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. İlk yarı beraberede bitebilir. Oranı güzel  1.90. Kuponunuzda yüksek artış sağlar.

www.tahminuzmani.net Günün maçları

www.tahminuzmani.net Günün maçları

Günün Maçları Türkiye

410 kodlu Pisa – P. Vercelli ile günün maçları yorumlanmaya devam ediyor. Güzel bi maç olacağa benziyor. İtalya Serie B Ligi 2016/2017 Sezonu 38. Hafta mücadelesinde, 35 puan -5 averaj ile 19. sırada yer alan Pisa, 42 puan -9 averaj ile 14. sırada yer alan Pro Vercelli ile karşı karşıya geliyor.

Pisa bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 9 maç oynadı, bu maçlarda 7 kez toplam gol aralığı 0-1 oldu. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta toplam gol 0-1 aralığındaydı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta toplam gol 0-1 aralığındaydı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 6 maçta 5 kez toplam gol 0-1 aralığındaydı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 4 maçta toplam gol 0-1 aralığındaydı. Günün maçları arasından bu maça seçim olarak toplam gol sayısı 0-1 diyebilirsiniz. Oranı 2.15 dir.

Pisa bu sezon, kendi sahasında ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 9 maç oynadı, bu maçlarda 7 kez 1,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maç 1,5 gol ve altında tamamlandı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maç 1,5 gol ve altında tamamlandı. 1.5 altı gelir diyebilirsiniz. Oranı 2.15. Günün maçları güzel ilerliyor.

Pisa bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 9 maç oynadı, bu maçlarda 7 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 6 maçta 5 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Karşılıklı gol yok diyerek 1.60 lık bi oran elde edebilirsiniz. Günün banko maçları arasında.

Pisa bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 9 maçta 7 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. Pro Vercelli bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta ilk yarıları berabere tamamladı. İlk yarı berabere olabilir oranı ise 1.70 gibi dikkat çekici rakam.

Pisa bu sezon, kendi sahasında ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 9 maç oynadı, bu maçlarda 8 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 8 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 15 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 4 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. 2.5 altıda denilebilir. Çok düşük bi oranı var günün banko maçı sayılır o yüzden 1.30 oran. Öte yandan günün maçları arasından bu maç Pro Vercelli bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 4 lig maçında 3 beraberlik elde etti. O sebepten maç sonucu beraberede bitebilir. Bu sürpriz olur oranı 2.60.

TahminUzmani.Net Gün İçinde Paylaşımlar Devam Edecektir…

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Günün Maçları 25 Nisan Salı günü güzel bi yazı ile karşınızda.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star