Henüz yorum yapılmadı

Günün Maçları

24 Pazartesi günün maçları

24 Pazartesi günün maçları

Günün Maçları

Merhaba futbol severler. Günün maçları kalan yerden devam ediyor. Güncel maç analizleri ile sizlerleyiz. Az Maç kaldı diyebiliriz. Yoğun bi maç tafiği vardı gün içinde. Akşam saatlerinde oldugumuz için heyecanın dorukta olacağı maçları izleyecez. Günün maçları 24 nisan pazartesi 2017 tarihinde kalan maçları neler, inceleyelim.

576 kodlu Stuttgart – Union Berlin maçına bakacak olursak; Almanya Bundesliga 2. Ligi 2016/2017 Sezonu 30. Hafta mücadelesinde, 57 puan 18 averaj ile lider durumda bulunan Vfb Stuttgart, 54 puan 15 averaj ile 4. sırada yer alan Union Berlin ile karşı karşıya geliyor. 60.441 kişi kapasiteli Mercedes-Benz Arena Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Patrick Ittrich yönetecek. Ev sahibi takımda Carlos Mane, Jens Grahl, misafir takımda ise Benjamin Köhler sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler. Son 10 yılda, Hannes Wolf ile Jens Keller 1 maçta karşı karşıya geldiler. Bu maç 1-1 beraberlikle sonuçlandı.

Union Berlin bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 7 maç oynadı, bu maçlarda 5 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 7 maçta 6 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 4 maçta 3 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Toplam gol 2-3 olabilir oranı ise 1.75. Vfb Stuttgart bu sezon ligde oynadığı son 2 maçı kazandı. Maç sonucu ev sahibi olan Stuttgart da kazanır diyebiliriz. Oranı ise 1.60.

Günün maçları arasından Vicenza – Novara maçına gözatalım. Maç kodu 577 saat 21.30 da oynanacak bu maç. İtalya Serie B Ligi 2016/2017 Sezonu 38. Hafta mücadelesinde, 38 puan -16 averaj ile 20. sırada yer alan Vicenza, 50 puan 0 averaj ile 11. sırada yer alan Novara ile karşı karşıya geliyor. 20.920 kişi kapasiteli Romeo Menti Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Aleandro Di Paolo yönetecek. Ev sahibi takımda Fabinho, Cristian Zaccardo, Francesco Benussi sakatlıkları; Giuseppe De Luca cezası, misafir takımda ise Moustapha Beye, Francesco Bolzoni, Andrea Mantovani, Andrea Orlandi, Simone Corazza, Gianluca Sansone sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler. Son 10 yılda, Pierpaolo Bisoli ile Roberto Boscaglia 5 maçta karşı karşıya geldiler. Bu maçlardaPierpaolo Bisoli yönetimindeki takımlar 2 , Roberto Boscaglia yönetimindeki takımlar1 galibiyet elde ederken 2 maçta beraberlikle sonuçlandı.

Novara bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 10 maçta 8 kez ilk yarılar berabere tamamlandı.
Vicenza bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 8 maçta 5 kez ilk yarılar berabere tamamlandı.
İki takım arasında oynanan son 4 maçta takımlar 3 kez ilk yarıları berabere tamamladı. İlk yarı berabere olma ihtimali var. Oranı ise 1.75.
Vicenza bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 8 maç oynadı, bu maçlarda 6 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Karşılıklı gol olmaz gibi. Oranı 1.80.
Novara bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez toplam gol aralığı 0-1 oldu. Vicenza bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 8 maç oynadı, bu maçlarda 5 kez toplam gol aralığı 0-1 oldu. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta toplam gol 0-1 aralığındaydı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 2 maçta toplam gol 0-1 aralığındaydı. Toplam gol sayısı 0-1 olabilir. Oranı ise 2.70 fena değilmiş. Günün maçları analiz ekibi olarak bu maçı tavsiye ediyoruz gözden geçirin.
Vicenza bu sezon, kendi sahasında ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 8 maç oynadı, bu maçlarda 7 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 3 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı. 2.5 gol altı olabilir. 2.5 gol altı oranı 1.55. Bu maç saat 21.30 da oynanacak. İki takım arasında oynanan son 3 maçta 2 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Toplam gol 2-3 olur diyebilirsiniz. Oranı 1.75.

Günün Maçları İddaa

156 Kodlu Eibar – Ath. Bilbao günün maçları arasında. İspanya La Liga 2016/2017 Sezonu 33. Hafta mücadelesinde, 50 puan 8 averaj ile 8. sırada yer alan Eibar, 53 puan 8 averaj ile 7. sırada yer alan Athletic Bilbao ile karşı karşıya geliyor. 5.250 kişi kapasiteli Ipurua Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Carlos Del Cerro Grande yönetecek. Ev sahibi takımda Fran Rico, Nano, Anaitz Arbilla sakatlıkları; Florian Lejeune cezası, misafir takımda ise Gorka Elustondo sakatlığı nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

Eibar bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 7 maçta 5 galibiyet elde etti. Eibar bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 galibiyet elde etti. Maç sonucu ev sahibi alır denilebilir yani 1. Oranı 2.20.

Eibar bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Günün maçları arasından Eibar bu sezon ligde, kendi sahasında oynadığı son 6 maçta 5 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. İlk yarı 1 de denilebilir yani ev sahibi. Oranı ise 2.80.

579 kodlu Havre – Lens maçı ile devam edelim. Fransa Ligue 2 Lig Sezonu 34. Hafta mücadelesinde, 44 puan 2 averaj ile 10. sırada yer alan Havre AC, 55 puan 12 averaj ile 4. sırada yer alan Lens ile karşı karşıya geliyor. 25.178 kişi kapasiteli Oceane Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Sylvain Palhies yönetecek. Ev sahibi takımda Thomas Ayasse, Fabien Farnolle, Mathieu Duhamel, Ebenezer Assifuah, Steven Fortes, Rafik Guitane, misafir takımda ise Mohamed Fofana, Cristian Lopez, Dusan Cvetinovic, Abdelrafik Gerard, Kevin Fortune sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler. Son 10 yılda, Oswald Tanchot ile Alain Casanova 1 maçta karşı karşıya geldiler. Bu maçta Alain Casanova yönetimindeki takım galibiyete ulaşan taraf oldu.

Lens bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 13 maçta 12 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. İlk yarı berabere diye oynanılabilir bu maça. 1.75 Oranı var.

Havre AC bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 10 maç oynadı, bu maçlarda 8 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Lens bu sezon, deplasmanda ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 6 maç oynadı, bu maçlarda 5 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 11 maçta 10 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. 2.5 gol altı diyebilirsiniz oranı ise güzel 1.65. Günün maçları arasında yeri iyi bu maçın.

Lens bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 13 maç oynadı, bu maçlarda 8 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 2 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı. Toplam gol sayısı 2-3 olabilir. Oranı 1.75.

Bu maç saat 21:45 te oynanacak.

Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 10 maçta 9 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. İki takım arasında oynanan son 3 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 5 maçta 4 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Karşılıklı gol olmayabilir. Oranı ise 1.75.
Lens bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 3 maçı kazandı. Bu maçıda kazanabilir. O yüzden 2.00 oran verilmiş ve bu gündüz daha yüksekti. Demekki lens kazanacak.
Bol şans Dileriz Günün Maçları Analiz Sitesi Olarak.
Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Çok geniş bi yorum yelpazesi içinde günün maçları değerlendirilmiş. 24 nisan Günün maçları 2017 ile güzel iş çıkarılmış.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star