Henüz yorum yapılmadı

Günün Maçları 24 Nisan 2017 [PAZARTESİ]

24 Nisan 2017 Pazartesi Günün Maçları

24 Nisan 2017 Pazartesi Günün Maçları

Günün Maçları – 24 Nisan Pazartesi 2017 Güncel

Merhaba dostlar. 24 nisan pazartesi günü güzel bi güne uyandık. Günün maçları siz futbol severler için analiz edilecek. Bugünün maçlarını birlikte yorumlayıp neler olabileceğini tahmin etme üzerine uğraşacaz. Bugün oldukça yüksek maçlı bi gün. Çok maç olması bir nevi artı. Çok seçim hakkımız oluyor ve En ideali seçince güzel para kazanıyoruz. Haydi başlayalım…

Günün maçları arasından ilk eleştireceğimiz maç Al Hilal – Perspolis maçı olacak. İki takım arasında oynanan son 4 maçta 3 kez 2,5 altında gol atıldı. Yani 2.5 altı diyebilirsiniz bu maça. Oranı  Öte yandan iki takım arasında oynanan son 4 maçta 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Karşılıklı gol yok demek bu maç için ideal. Bundan dolayı iki takım arasında oynanan son 4 maçta takımlar 3 kez ilk yarıları berabere tamamladı az gol veya hiç gol olmamasından ötürü. İlk yarı beraberede diyebilirsiniz. Veya ev sahibine verip daha yüksek bi orana oynayabilirsiniz. Sizin seçiminiz…

CSM Poli Iasi – Targu Mures maçı ile günün maçlarına bakmaya devam edelim. Romanya Liga 1 Düşme Grubu 7. Hafta mücadelesinde, 29 puan 6 averaj ile lider durumda bulunan CSMS Iasi, 11 puan -4 averaj ile son sırada yer alan ASA Targu Mures ile karşı karşıya geliyor. 11.481 kişi kapasiteli Stadionul Emil Alexandrescu Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Horia Gabriel Mladinovici yönetecek. Ev sahibi takımda Alexandru Ciucur sakatlığı; Alexandru Rauta cezası, misafir takımda ise Gabriel Muresan, Marius Constantin, Marius Batfoi, Konstantinos Rougalas sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler. İki takım arasında oynanan son 5 maçta 4 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Karşılıklı gol yok diyebilirsiniz oranı 1.60. İki takım arasında oynanan son 5 maçta 4 kez 2,5 altında gol atıldı. 2.5 Altı oynamanızda fena olmaz.

İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçın tamamında ilk yarılar berabere tamamlandı. O yüzden ilk yarı beraberede diyebilirsiniz bunun oranı fena değilmiş 2.05. Günün maçları arasında bu maçta iki takım arasında oynanan son 3 maçta takımlar 2 kez berabere kaldı. Maç sonucu berabere demekte şansınızdan yana olmuş olacak. Oranı 3.50.

www.tahminuzmani.net Günün Maçları 24 Nisan Pazartesi iddaa maçları 2017

www.tahminuzmani.net Günün Maçları 24 Nisan Pazartesi iddaa maçları 2017

İddaa Günün Maçları

564 kodlu HIFK – Lahti maçına birlikte gözatalım. Günün maçları çok geniş seçim hakkı sunduğu için ele alınabilecek çok maç olacak. O yüzden gün içinde paylaşımlar devam edecek. Takitpe kalın. Finlandiya Veikkausliiga 2017 Sezonu 4. Hafta mücadelesinde, 2 puan 0 averaj ile 11. sırada yer alan HIFK, 2 puan 0 averaj ile 10. sırada yer alan Lahti ile karşı karşıya geliyor. Ev sahibi takımda eksik oyuncu bulunmamaktadır. Misafir takımda ise Pavel Osipov sakatlığı; Hendrik Helmke cezası nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler. HIFK bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta berabere kaldı. Lahti bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta berabere kaldı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maç berabere tamamlandı. İki takım arasında oynanan son 5 maçta takımlar 4 kez berabere kaldı. Lahti bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 2 maçta berabere kaldı. Bu maçta berabere denilebilir oranıda güzel 2.80.

Aarhus – Aalborg Günün maçları arasında. Bu maçın kodu 569. Danimarka Süper Ligi B Grubu 4. Hafta mücadelesinde, 28 puan -8 averaj ile son sırada yer alan AGF Aarhus, 37 puan -10 averaj ile lider durumda bulunan Aalborg ile karşı karşıya geliyor. 20.232 kişi kapasiteli Ceres Park Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Anders Poulsen yönetecek. Ev sahibi takımda Alexander Juel Andersen, misafir takımda ise Rasmus Würtz sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler. İki takım arasında oynanan son 4 maçın tamamında ilk yarılar berabere tamamlandı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 4 maçta takımlar 3 kez ilk yarıları berabere tamamladı. İlk yarı berabere deyip 2.10 oranını değerlendirebilirsiniz. İki takım arasında oynanan son 3 maçı Aalborg kazandı. Maç sonucu 2 de diyebilirsiniz.

Günün Maçları Sundu…

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Süper bakış açısı ile günün maçları değerlendirilmiş. Elinize sağlık.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star