Henüz yorum yapılmadı

Günün Maçları 23 Nisan Pazar 2017

Günün Maçları 23 Nisan 2017 Pazar

Günün Maçları 23 Nisan 2017 Pazar

Günün Maçları 23 Nisan 2017 Pazar

Merhaba futbol sever dostlar. Günün maçları 23 nisan pazar fikstürüne hep birlikte göz atalım haydi. Hafta sonu olması sebebi ile çok yoğun bi tablo karşımızda bildiğiniz gibi. Günün banko maçlarına çok denk geliriz şimdi. Herşeyden önemlisi bugün yani 23 Nisan 2017 de Saat 19:00 da Galatasaray – Fenerbahçe maçı var. Çok güzel bi maç olacağına inanıyoruz. Ayrı bi sayfada paylaşacağız onu. Derbi olurda yazmaz mıyız ? Elbette yazarız.

Günün Maçları

Günün Maçları 23 Nisan 2017 Pazar www.TahminUzmani.Net

Günün Maçları 23 Nisan 2017 Pazar www.TahminUzmani.Net

23 Nisan Pazar İddaa Maçları

432 kodlu Envigado – Millonarios maçı ile başlayalım günün maçları arasından ilk sıradakine. Millonarios bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçta da berabere kaldı. Envigado bu sezon ligde, kendi sahasında oynadığı son 4 maçta berabere kaldı. Yani maç sonucu berabere bitme ihtimali var. O şekilde oynayabilirsiniz. Envigado bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı. Millonarios bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı. O yüzden ilk yarı sonucu berabere diyebilirsiniz.

Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 4 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı. Toplam gol sayısı 2-3 gol denilebilir. Günün maçları futbol severler ile devam ediyor.

Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 6 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Maç sonucu 2.5 Gol altı verilebilir.

Günün Maçları 23 nisan iddaa

Günün Maçları 23 nisan iddaa

Bugünkü Maçlar ve Oranları

Günün Maçları arasından Jeonbuk – Pohang S. maçına gözatalım. Maç kodu 436. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 4 maçta Jeonbuk FC 3 galibiyet elde etti. Jeonbuk FC bu sezon ligde, kendi sahasında oynadığı son 3 maçı kazandı. O yüzden maç sonucu 1 verilebilir yani ev sahibine. MS1 oranı 1.55 tir. Jeonbuk FC bu sezon ligde, kendi sahasında oynadığı son 3 maçta ilk yarıları önde tamamladı. İsterseniz ilk yarı sonucu 1 de verebilirsiniz oranı 2.15 öyle verirseniz.

Ele alacağımız diğer bi maç 440 kodu ile Numancia – Tenerife. Tenerife bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 7 maçta 5 beraberlik elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta takımlar 2 kez berabere kaldı. İki takım arasında oynanan son 5 maçta takımlar 4 kez berabere kaldı. Numancia bu sezon ligde, kendi sahasında oynadığı son 3 lig maçında 2 beraberlik elde etti. Tenerife bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 3 lig maçında 2 beraberlik elde etti. Maç sonucu beraberlik denilebilir oranı 2.70.

Numancia bu sezon, kendi sahasında ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Tenerife bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 15 maç oynadı, bu maçlarda 12 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Maç sonucu 2.5 Altı diyebilirsiniz oranı 1.35.

Numancia bu sezon kendi sahasında, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 kez ilk yarılar berabere tamamlandı.
Tenerife bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 7 maçta 5 kez ilk yarılar berabere tamamlandı.
İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 4 maçta takımlar 3 kez ilk yarıları berabere tamamladı. İlk yarı berabere denilebilir. Oranı 1.70 muhtemel olabilir.
Numancia bu sezon kendi sahasında, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 7 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Günün maçları arasından bu maça ayrıyeten karşılıklı gol yok yani kg yok denilebilir. Oranı 1.65.
Bugünkü futbol maçları - Bugünkü maçlar iddaa

Bugünkü futbol maçları – Bugünkü maçlar iddaa

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
23 Nisan günün maçları 2017 tarihinde elden geçirilmiş.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star