Günün Maçları 09.03.2017 Perşembe

Günün Maçları 09.03.2017

Günün Maçları 09.03.2017

 

Günün Maçları

Merhaba sayın ziyaretçilerimiz, okurlarımız. Bu gün sizlerle günün maçları na bakmaya başlayalım. Günün ilk ışıklarıyla gözümüzü açıp bakıyoruz. Günün maçları sıralamasında ilk sırada 1461 Trabzon – Bugsaşspor maçını görüyoruz. Bizim tahminimiz ev sahibinden yana. Bu maça alternatif olarak 2-3 gol diyebilirsiniz. İlk yarı 2.5 altı olacağı kesin. Maç sonucu olarak üst verin. 2.5 üstü günün maçları konusunda faydanıza olacaktır.

Devam edecek olursak ikinci sırada ne olacağı belli olmayan bi maçla karşı karşıyayız. 460 kodlu maça oynamamanız iyi olabilir çünkü oranlarda şaşırtmaca var gibi. Aralarında geçen maçlar muallakta olduğu için ne olacağı belli değil gibi.

GÜNÜN MAÇLARI PERŞEMBE

Bu günün maçlarından en önemlisi şüphesizki, Olympiakos – Beşiktaş maçı canlı yayın izle, bedava izle gibisinden yazarak aratacak kesin çoğu kişi. Olympiakos – Beşiktaş maçında iddaa oranlara bakacak olursak ev sahibinden yana. Günün maçları Kara Kartalın bu zorlu rakibine nasıl bi yenilgi yaşatacağına hep birlikte bakacaz. Olimpiakos – Beşiktaş maçında sizce ne olur ? İlk yarı golsüz olacağa benzeyen maç canlı yayından büyük izleyici ile izlenecek. Oranlar çok iyi. Çoğu kişi ev sahibinden yana oynayacağa benziyor bu tek maçı. Günün maçları tahminuzmani.net olarak biz söylüyoruz ki bu maç 2-3 gol olur veya 2.5  üstü gol olacak. Ahanda buraya yazıyorum maçtan sonra gelin görelim.

Günün Maçları

Son sözlerimize geçerken günün maçlarından bahsedeceğimiz zaman fikstürü önümüze alıp baktığımızda hangi maçlarda ne olabileceğini aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz. Bize vahiy mi geliyor ? Elbette hayır. Son karşılaşmalarına, hakeme, oyuncuların sakatlık durumlarına falan bakalım derken aslında mantıken sonucun ne olacağı gözüküyor. Günün maçları analizlerini böyle yapıyoruz. Hepinize sıcak bi çay ısmarlıyoruz. Kendiniz içersiniz artık. Esen kalın…

Günün Maçları 09.03.2017

Günün Maçları 09.03.2017

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Gündelik zamanda günün maçları açısından faydalı içerikler var.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star

7 yorum

    • Günün Maçları
  1. Okan