Henüz yorum yapılmadı

Basketbol Analiz, Günün Maçları

Günün maçları basketbol analizi, banko basketbol maçları

Günün maçları basketbol analizi, banko basketbol maçları

 

Günün Maçları

BEŞİKTAŞ – GALATASARAY (h3,5)

Haftanın kapanış maçında iki ezeli rakip Akatlar’da karşı karşıya geliyorlar. Beşiktaş bu maç öncesinde 5 maçlık galibiyet serisini Daçka maçında aldığı yenilgi ile noktaladı. Avrupa’dan da elendiler ve artık tüm dikkatlerini lige çevirmiş durumdalar. 21 maçta 16 galibiyetleri var ve 3. sıradalar, bu çizgilerini korumak istiyorlar puan tablosunda. G.Saray ise 21 maçta 12 galibiyette kaldı ligde. Günün Maçları güncel basketbol analizleri devam. Son 4 maçının da 3’ünü kaybetti, ki sonuncusu iç sahada F.Bahçe’ye karşıydı. Ama hafta arası Olympiakos karşısında öyle sükseli bir deplasman galibiyeti aldılar ki, artık onlar için olmadık maçları kazanabilen ve olmadık maçları kaybedebilen bir takım etiketini sonuna kadar hak ediyorlar. Günün maçları arasından bu maçı oynamanızı  tavsiye ederim.

İki takımın birbirleri ile yaptıkları son 7 lig maçında G.Saray üstünlüğü göze çarpıyor ama Beşiktaş zaten son yıllardaki düşüşünü, bir süredir Play-Off dahi yapamayışını kırmak için bu yıl Ufuk Sarıca ile anlaştı. Ki bu konuda amaçlarına da ulaştılar zaten bence. Ligde iyi durumdalar. Türkiye Kupası’nda çok erken elendiler, Avrupa Kupası’nda ise Karşıyaka karşısında ummadık bir şekilde elendiler. O yüzden ligde iyi çizgilerini korumak çok önemli onlar için. G.Saray McCollum’un da katılmasıyla ligde daha iyi işler yapabilir ama bu tip derbi maçlarda iç saha avantajı çok öne çıkıyor. Bence Beşiktaş taraftarı salonu dolduracak ve atmosfer oldukça sert olacak sarı kırmızılılar için. Beşiktaş bu salondan bu maçta galibiyetle ayrılır. Handikapsız, handikaplı denenebilirler.

Günün maçları en çok oynanan basketbol maçları bankolar

Günün maçları en çok oynanan basketbol maçları bankolar

Günün Maçları Basketbol Analizi Pazartesi 20.03.2017

 

Beşiktaş – Galatasaray

Haftanın kapanış maçında iki ezeli rakip Akatlar’da karşı karşıya geliyorlar. Beşiktaş bu maç öncesinde 5 maçlık galibiyet serisini Daçka maçında aldığı yenilgi ile noktaladı. Avrupa’dan da elendiler ve artık tüm dikkatlerini lige çevirmiş durumdalar. 21 maçta 16 galibiyetleri var ve 3. sıradalar, bu çizgilerini korumak istiyorlar puan tablosunda. G.Saray ise 21 maçta 12 galibiyette kaldı ligde. Son 4 maçının da 3’ünü kaybetti, ki sonuncusu iç sahada F.Bahçe’ye karşıydı. Ama hafta arası Olympiakos karşısında öyle sükseli bir deplasman galibiyeti aldılar ki, artık onlar için olmadık maçları kazanabilen ve olmadık maçları kaybedebilen bir takım etiketini sonuna kadar hak ediyorlar. Dikkatinizi günün maçları ile bu maça oynamanıza çekerim.

İki takımın birbirleri ile yaptıkları son 7 lig maçında G.Saray üstünlüğü göze çarpıyor ama Beşiktaş zaten son yıllardaki düşüşünü, bir süredir Play-Off dahi yapamayışını kırmak için bu yıl Ufuk Sarıca ile anlaştı. Ki bu konuda amaçlarına da ulaştılar zaten bence. Ligde iyi durumdalar. Burada günün maçları güzel maçlardan oluşacak, bunu görüyoruz. Türkiye Kupası’nda çok erken elendiler, Avrupa Kupası’nda ise Karşıyaka karşısında ummadık bir şekilde elendiler. Günün maçları arasından bu maç güzel. O yüzden ligde iyi çizgilerini korumak çok önemli onlar için. G.Saray McCollum’un da katılmasıyla ligde daha iyi işler yapabilir ama bu tip derbi maçlarda iç saha avantajı çok öne çıkıyor. Bence Beşiktaş taraftarı salonu dolduracak ve atmosfer oldukça sert olacak sarı kırmızılılar için. Beşiktaş bu salondan bu maçta galibiyetle ayrılır. Günün maçları sonucu Handikapsız, handikaplı denenebilirler.

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
Güncel Basketbol maçları banko maçlar gelin bakalım.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star