25 Nisan Günün Maçları

25 Nisan Günün Maçları 2017

25 Nisan Günün Maçları 2017

Günün Maçları

Merhaba futbol ve iddaa sever dostlar. Günün maçları listesi dün olduğu gibi bugünde baya kalabalık. İçlerinde çok güzel maçlar var. İzlemesi, incelemelesi yorumlaması zevk veren bu maçlara resimin üstüne tıklayarakta bakabilirsiniz. Yorumlarımız için hemen aşağıya bakalım. Haydi Bol şans diyerek günün maçları listemizden maç seçip inceleyelim.

401 kodlu Gamba Osaka – Adelaide Utd. maçı ile başlayalım yorumlamaya. İki takım arasında oynanan son 3 maçta Adelaide United 2 galibiyet elde etti. Yani maç sonucu 2 bitebilir oranı çok yüksek bi nevi sürpriz olabilir gözü ile bakılıyor oran 5.00. İki takım arasında oynanan son 4 maçta 3 kez 2,5 altında gol atıldı. Üst verilebilir bu maça 2.5 üstü. İki takım arasında oynanan son 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Karşılıklı gol yok denilebilir.

403 kodlu Salernitana – Bari maçına bakalım. İtalya Serie B Ligi 2016/2017 Sezonu 38. Hafta mücadelesinde, 50 puan 3 averaj ile 10. sırada yer alan Salernitana, 50 puan -3 averaj ile 11. sırada yer alan Bari ile karşı karşıya geliyor. Ev sahibi takımda Ronaldo, misafir takımda ise Vittorio Parigini cezaları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

Bari bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 7 maçta 5 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu. Bari bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta ilk yarıları geride kapattı. Bari bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 5 maçta ilk yarıları geride kapattı. İlk yarı ev sahibi yani 1 verilebilir oranı 2.20. Günün maçları arasından fena olmayacak olan bi seçim bu.

Bari bu sezon, deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 7 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. Salernitana bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 15 maç oynadı, bu maçlarda 13 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 9 maçta 8 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 10 maçta 9 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 3 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Maç sonucu 2.5 gol altı verilebilir yani alt. Oranı ise 1.50. Günün maçları ile güzel kazanç

Bari bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 7 maç oynadı, bu maçlarda 5 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 10 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 8 maçta 7 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 4 maçta 3 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Günün maçları olan bu maç misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Karşılıklı gol yok denilebilir. Oranı 1.65.

Bari bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 15 maç oynadı, bu maçlarda 11 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Salernitana bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 7 maç oynadı, bu maçlarda 5 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta toplam gol 2-3 aralığındaydı. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 6 maçta 5 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Toplam 2-3 gol olabilir oranı ise gayet güzel 1.75. Günün maçları arasından fena olmayan bi seçim olurdu.

Bari bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 7 maçta da mağlup oldu. Bari bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta mağlup oldu. Salernitana bu sezon ligde, kendi sahasında oynadığı son 4 lig maçında 3 galibiyet elde etti. Bari bu sezon ligde, deplasmanda oynadığı son 5 maçta mağlup oldu. Maç sonucu 1 yani ev sahibi olabilir. Oranı ise 1.60.

Günün Maçları 25 Nisan Salı

407 kodlu Ascoli – Avellino Maçı ile devam edelim. İtalya Serie B Ligi 2016/2017 Sezonu 38. Hafta mücadelesinde, 41 puan -7 averaj ile 16. sırada yer alan Ascoli, 45 puan -11 averaj ile 14. sırada yer alan Avellino ile karşı karşıya geliyor. Ascoli bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 16 maç oynadı, bu maçlarda 11 kez toplam gol aralığı 2-3 oldu. Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 5 maçta 4 kez toplam gol 2-3 aralığındaydı. Toplam 2-3 gol olabilir. Oranı ise 1.75. Günün maçları güncelliğini koruyor.

Ascoli bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 8 maçta 6 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. İlk yarı biraz riskli olsada beraberlik olabilir. 1.90 oranı güzelmiş.

Ev sahibi takımın bu sezon kendi sahasında oynadığı son 12 maçta 11 kez karşılıklı gol oldu. Misafir takımın bu sezon deplasmanda oynadığı son 6 maçta 5 kez karşılıklı gol oldu. Karşılıklı gol var denilebilir oranı ise fena değil 1.60. Günün maçları ile keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle.

www.tahminuzmani.net Günün Maçları 25 nisan 2017

www.tahminuzmani.net Günün Maçları 25 nisan 2017

Özet
İnceleme Tarihi:
İnceleyenin Yorumu:
25 Nisan Salı Günün Maçları Çok güzel yorumlanmış.
İnceleyenin verdiği puan:
51star1star1star1star1star

Bir yorum yazılmış.

  1. Burak